Italský malíř 1. poloviny 18. století
Krajina s antickými zříceninami - párové obrazy, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 29,5 x 46,5 cm, lehce poškozené rámy (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 120.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |